Hudebni.nazory.eu

ROZJÍŽDÍME TUHLE SUPER STRÁNKU! ČEKÁME NA PRVNÍ VAŠE NÁZORY, KTERÉ PIŠTE DO DISKUZE K URČITÉ SKUPINĚ NEBO FILMU! NEJSME FANOUŠKOVSKÁ STRÁNKA, ALE RÁDI ZVEŘEJNÍME VAŠE NÁZORY, AŤ JSOU JAKÉKOLIV!

Tokio Hotel

Diskuze - Tokio Hotel

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8540":
Terry
Oficiální Český Fanklub Tokio Hotel https://www.facebook.com/OfficialCzechFanclubofTokioHotelsmileysmileysmiley
Verča (fanfiction.kx.cz)
TH... já nevím. Durch den Monsun se mi zezačátku líbilo.. ale pak přišlo Schrei a.. já nevím, nechápala jsem, jestli tak řvou chválně... Každopádně... já je nemám ráda.. ale necítím potřebu na ně nadávat.. holt každý má nějaký styl.. a ten jejich se někomu líbí a někomu ne.. nechápu ale, proč se fans TH a US 5 tak nenávidí.. já osobně miluju US 5, ale fakt necítím touhu zanadávat si na tu protější stranu, na stranu TH.
GabriellaIzzy
Souhlasím stebou v jedný věci...Bill je je hodně trapnej a to jeho háro ještě horší! Ovšem že jsou lepší než US5? No tak to ani omylem!

To může říct jen ten, kdo je zkaženej řevem a čistej zpěv mu už nic neříká!
____________________________
I love US5 especially Izzy Gallegos! :)
F.F.F.EMOKuBa
Uz LEpsI NEz US5, AlE BiLL jE MOc TRapNej, HlaVNe To jeHo HAro smileysmiley
GabriellaIzzy
Tuhle skupinu nemůžu vystát...nerada to říkám, ale je to tak! Kdysi se mi celkem líbila jejich první hitovka Durch den Monsun, ale to je minulost! Jejich styl hudby a všechno neodpovídá mým představám! Jejich vzhled...Tom ujde....až na to, že vypadá v obličeji trochu moc zženštile...Bill....nalíčenej dikobraz a dal bez komentáře radši se už nebudu vyjadřovat....Georg....vůbec se mi nelíbí! Jedinej normalní je tam asi Gustav.....Ale to je tak všechno! Bill podle mě nezpívá...jenom do toho mikrofonu ječí......co se zpěvu týče není asi moc talentovanej...ani pohyb! Neumí tancovat! Vůbec! já prostě radši akci, kreaci a čistej zpěv než tvrdý Y co na pódiu řve do mikrofonu....takhle to vidím já....
____________________________
I love US5 especially Izzy Gallegos! :)

 
Created by Killnaora