Hudebni.nazory.eu

ROZJÍŽDÍME TUHLE SUPER STRÁNKU! ČEKÁME NA PRVNÍ VAŠE NÁZORY, KTERÉ PIŠTE DO DISKUZE K URČITÉ SKUPINĚ NEBO FILMU! NEJSME FANOUŠKOVSKÁ STRÁNKA, ALE RÁDI ZVEŘEJNÍME VAŠE NÁZORY, AŤ JSOU JAKÉKOLIV!

Novinky

Ahoj všichni hudební fanatici i Vy, co  jste se sem dostali nějak omylem, vítejte fanoušci i Vy, co máte jen nějaké výhrady (přinejmenším "jen"). A hlavně vítejte všichni, co máte svůj názor a chcete se o něj podělit s ostatními, nebo ani ne podělit, chcete ostatní přesvědčit, že Váš názor je ten pravý!!!

Tak zaprvé, aby jste měli jasno: tahle stránka není stránka stvořená fanoušky, takže neodcházejte hned, co jste dočetli tento článek (mno doufám jen, že do konce) aby jste se na hodinu zavřeli na wc, proto tu od nás nepřečtete zaujatý články (teda...mno budem se snažit :-D)

Zadruhé: tahle stránka je věnovaná budebním interpretům, u kterých je většina společnosti rozdělena na dva tábory - milující a nesnášející - a jen málo lidí je vůbec nezná, nebo jsou jim ukradení.

Zatřetí: Tahle stránka by měla sloužit, jako seznam názorů české populace (lol tak trochu složitý), prostě jednoduše se tu můžete hádat s druhými jak chcete a nevyhodíme vás jen proto, že rozšiřujete názory

Začtvrté: tohle je konec úvodu (jo jo já vím, že to bylo moc dlouhé, ale pokud jste vydrželi až sem, představte si famfáry a hlasytý potlesk, mno a já doufám, že si to užijete a přijdete znovu)

Killnaora

Další spřátelený web o US5.Jedna se o US5 czech,opravdu moc pěkná stránka,která myslím stojí 100%o shlédnutí,tak se mrkněte

 

www.us5-czech.cz/

Ahoj, tak máme tu první spřátelený blog, věnovaný klukům z US5. Dočtete se tady plno informací, co by jste jako fanoušci měli vědět. Tady je ikona:

http://www.US5-Sexy-Hot-Boys.blog.cz

Tohle jsou stránky Mrs. Fox, o kterých psala.

“Linkin 

 
Created by Killnaora